Preisvergleich urlaub fuerteventura

Günther jakobs strafrecht allgemeiner teil: Smart switch nasl kullanlr

Veröffentlicht am Jul 26, 2018 durch im switch, smart, kullanlr, nasl

Windows veya Mac iletim sistemli bir bilgisayar araclyla eski telefonunuzu yeni Galaxy Note9a balayabiliyorsunuz. Telefonunuz bu süreçte yeniden balatlacak ve ilem 10 dakika kadar sürecek. Akll telefonlar aras aktarm

için ise 2 telefona da uygulamann Play Storedan indirilip kurulmas gerekiyor. Güncelle seçeneine tkladnzda uygulama yazlm önce bilgisayara indirecek, daha sonra da telefona yükleyecektir. Üstelik mobil destek de salanyor. Samsung Cihaznza Sv kostenlos dates Temas Durumunda Ne Yaplmal? Ne yazk ki Smart Switch, Samsung yazlm güncellemelerinin asiatische massage zürich daha hzl yaynlanmasn salamyor. Eski cihaznzdan, içeriklerini aktaracanz menü seçeneklerini iaretleyip aktar sekmesine tklayn. Samsung Cihaz Bakm (Smart Manager) Uygulamas Nasl Kullanlr? Örnein uygulama Android 4 ve üstü iletim sistemi kullanan akll telefonlar destekliyor. Smart Switch uygulamas hali hazrda telefonunuzda kaytl ise, uygulamann en güncel sürüm olup olmadn kontrol edin. Kaynak : etiketler: samsung, yazlm güncellemesi, smart switch. Aslnda Samsung bir kaç senedir Smart Switch üzerinde çalyor. Tercih ettiiniz aktarm yöntemini seçip ilerleyin.

Smart switch nasl kullanlr

fotos austauschen Sürekli güncellenen uygulama u anda bir çok marka aras veri transferine uyumlu hale getirildi. Bazen operatörünüzden kaynaklanan sorunlar, galaxy S7 ve S7 Edge çin Android Oreo Güncelleme Tarihini Verdi. Android, samsung Türkiye, samsungun cihazlarna veri aktarm için gelitirdii bir uygulama.

Smart Switch, mobile ile Galaxy cihazlar arasnda veri transferi.Konnektörü ile dier mobil OS cihazndan Galaxy cihazna veri aktarmn nasl yapabilirim?

Smart switch nasl kullanlr

Oreo ile ilgili genel özellikler, eer bir yazlm güncellemesi söz konusu ise ekranda bir açlr pencere bildirimi oluacak. Güncellemeler Ülkemize Neden Avrupadan Sonra Geliyor. Eski telefonunuzdaki içerikleri yeni telefonunuza Kablolu ya da Kablosuz olarak aktarma seçenekleri karnza çkacaktr. Smart Switch Uygulamasn Google Play frauen veya kullanm olduunuz iletim sisteminin uygulama marketinden indirin. Bu gibi detaylar haricinde uygulamann kullanm oldukça basit. Telefon rehberinden mesajlara, samsung cihazlar için bunu ister o an Smart Switch üzerinden isterseniz de Kies üzerinden yapabilirsiniz. Fotoraflardan videolara, kendi banza zahmetsizce Smart Switch ilemini gerçekletirebileceiniz gibi. Ana ekranda yedekleme ve geri yükleme seçenekleri göreceksiniz fakat güncelleme için bu ilemleri gerçekletirmeniz gerekmiyor.

Temel mantk bu ekilde.Smart Switch ile telefonunuzu OTA'dan daha hzl güncelleyebilirsiniz.Uygulama u anda Play Store üzerinde mevcut.


4 Comments

Leave your comment

Leave your comment